O nás | Centrum Nových Sportů

Dobrý den,

vítáme Vás na stránkách „Centra nových sportů“. Naše centrum vzniklo s nápadem, přivést nové sporty do Hradce Králové a odlišit tak zcela sektor klasické posilovny od nových sportů, jenž jsou skupinové a mají tak zcela jiné nároky na trenéry, interiér a vybavení tělocvičny.

Začátky fitness CNS v Hradci Králové

Tento nápad se zrodil v roce 2009, když jsme objevili novinku H.E.A.T. program, kterou považujeme za přelomovou v oblasti fitness. Pracovali jsme s nápadem dále a hledali k H.E.A.T. programu vhodné doplňkové skupinové sporty. Navštívili jsme prestižní veletrhy, nabírali inspiraci v posilovnách, studiích i centrech u nás i v zahraničí. Našli jsme spoustu úžasných věcí, které jsme pak probírali z funkční stránky a ze strany možností našich budoucích návštěvníků. Po tom, co jsme si jednotlivé sporty vyzkoušeli na vlastní kůži a podrobili zkouškou také trenéry z našeho tzv. zdravého jádra, jsme začali tuto myšlenku brát již zcela vážně.

Hledání partnerů pro stavbu fitness

Nastalo období projektování a hledání partnerů ze stran leasingového a bankovního sektoru. Vzhledem k naprosté novosti této myšlenky a nemožnosti ukázat na nějaké centrum „hele ono to funguje“, bylo toto období velmi svízelné. Nakonec jsme ale našli partnery v České spořitelně, kde jsme byli velmi překvapeni svižností a kreativitou při konzultaci projektu. Dále v Unicredit leasingu, kde jednání proběhlo naprosto hladce a to nejspíše jen díky vedení společnosti a obchodnímu managementu, kteří našemu projektu uvěřili.

Centrum Nových Sportů – stavba a výbava fitness

Další období, které pojmenujme třeba budovatelské, probíhalo v hektickém duchu.
Díky spojení s geniálním grafikem Lukášem Tanečkem / agentura Tah/ jsme dotáhli k dokonalosti grafiku s naším designem a představou o tom, jak chceme, aby centrum vypadalo a působilo.
Všechny stavební úpravy, nábytek, design jsme dělali sami, tedy vše pro nás provedla naše sesterská firma SphereX s.r.o. Jen díky našim zaměstnancům se vše stihlo včas a v potřebné kvalitě. Veškeré práce jsme navíc museli ještě o týden urychlit, protože původně plánovaný termín otevření byl shodný s termínem konání kongresu Fitness expo v Praze, na který někteří z našich partnerů odjíždějí.

Příprava akcí pro naše návštěvníky

Vše jsme stihli a s očekáváním čekali na první návštěvníky, na první cvičence, na první ohlasy, na první pocity….. Dostaly se k nám jen ty kladné, doufáme, že jste všichni byli spokojeni a že Vás tady všechny budeme potkávat na pravidelných hodinách a později na akcích, které budeme organizovat pro naše návštěvníky jednotlivých sportů, že si užijeme spoustu cvičení a zábavy v pěkných prostorech.

Poděkování

Na závěr chci poděkovat všem, co nám pomohli, v první řadě našim rodinám, zaměstnancům, trenérům, managementu České spořitelny, managementu Unicredit leasingu, našim mediálním partnerům Hradeckému deníku a rádiu Černá hora, ale i státním orgánům a institucím, které nám pomohli radou a vstřícným jednáním a také spoustě dalších lidí, bez kterých by to nešlo – jako jsou jednotlivé profese, které sami neovládáme (vzduchotechnika, elektro, vodoinstalace atd. , atd.)

Moc děkujeme!fitness instruktor hradec králové

Doufáme, že nás doporučíte Vašim přátelům a známým. V tuto chvíli běží akce „Přátelé“, kde nabízíme Vašim přátelům první lekci zdarma tak, aby mohli ochutnat, co Vy již znáte (podrobnosti najdete na našich webových stránkách www.newsports.cz na banneru s akcí Přátele).

Těšíme se na Vás a Vaše přátele,

Lukáš