Pump FX®

Pump FXNová tvář skupinového kondičního cvičení vstupuje do českých aerobních sálů a sportovních klubů, včetně našeho fitness v Hradci Králové. Z běžného posilování se díky zavádění mnoha nových forem a taktik, jak ošálit svaly, téměř úplně vytratily základní cviky, které tvoří skelet pro optimální posílení a zpevnění všech svalových skupin. Díky PUMP FX ® má každý cvičenec několik možností při volbě optimální zátěže či intenzity

Cvičíte rádi v kolektivu, ale aerobní aktivity Vám mnoho neříkají? Baví Vás posilovna, ale nechcete cvičit sami? Pak neváhejte a zavítejte do fitness Hradec Králové na Pump FX ®. Jedinečná kombinace k posílení, zpevnění a zeštíhlení pro celé Vaše tělo. Každý cvičenec si může vybrat zátěž, která mu vyhovuje. Pryč s nudnými posilovacími cviky. Pump FX ® je zábavný, kreativní a hlavně všestranný program pro každého.
Hudba je svižná, energická, takže ještě více motivuje k vyšším výkonům. Vaše tělo bude příjemně unavené a vy na sebe můžete být pyšní, že jste pro sebe udělali něco dobrého.